Наш другий сайт

Facebook

Это сообщение видно только администраторам.
Проблема с отображением публикаций Facebook. Используется резервный кэш.
Нажмите, чтобы показать ошибку
Ошибка: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons. Тип: OAuthException

СК «Віват»

Чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці

02-06.03.2026 року в Вінниці відбувся чемпіонат України та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на акробатичній доріжці.
Приймали участь команди з 11 областей нашої держави.
В загальнокомандному заліку Дніпропетровська область виборола перше місце.
В командних змаганнях серед жінок Кудіна Анастасія, Таран Анна, Сторожук Аріна та Юрченко Вікторія стали чемпіонками України та вибороли золоті медалі.
Серед чоловіків Семашкін Богдан, Велікодний Артем, Лігай Михайло та Яковченко Іван стали бронзовими призерами.
В індивідуальних змаганнях ЧУ — Таран Анна виборола срібло, а Семашкін Богдан бронзу.
Гальченко Ксенія стала переможницею Всеукраїнських змагань та здобула золоту медаль.
Загалом в скарбниці збірної команди Дніпропетровської області 5 золотих, одна срібна та 5 бронзових медалей.
Також цей чемпіонат був відбірковим для участі в чемпіонаті Європи, який планується в Портімау, Португалія.
За результатами відбіркових змагань, до складу національної збірної команди України потрапило 5 спортсменів з Дніпропетровщини: Кудіна Анастасія (виконала найскладнішу вправу серед всіх жінок та юніорок), Семашкін Богдан, Таран Анна, Велікодний Артем та Лігай Михайло.
Вітаємо спортсменів та тренерів з гарними результатами та бажаємо гідно представити Україну на міжнародній арені.

Триразовий кращий тренер 2025 року зі стрибків на акробатичній доріжці

DNIPRO THE BEST!!!

Чотириразовий КРАЩИЙ тренер 2025 року та КРАЩА тренерка 2025 року зі стрибків на подвійному міні-батуті.

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок зі стрибків на подвійному міні-батуті та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на подвійному міні-батуті

24-26.02.2026 в Дніпрі відбувся чемпіонат України серед юніорів та юніорок зі стрибків на подвійному міні-батуті та Всеукраїнські змагання серед вікових груп зі стрибків на подвійному міні-батуті.
Приймали участь кращі спортсмени з Київської, Миколаївської, Сумської, Дніпропетровської області та міста Києва.
Вперше в історії Української Федерації Гімнастики запровадили нагородження кращих спортсменів та тренерів за досягнення в 2025 році. Нагороди отримали переможці номінацій.
Результати Дніпропетровської області в чемпіонаті України: дві золоті, одна срібна та три бронзові медалі Всеукраїнські змагання: чотири золоті, чотири срібні та три бронзові медалі.
Дякуємо всім причетним за реалізацію цього спортивного свята! Все вдалося на найвищому рівні.
Окремя дяка нашим захисникам за можливість розвивати спорт в Україні.

WELCOME to DNIPRO!!!

Спортивне свято наближається!

Оцінювання нормативів загальної фізичної підготовки

Планове оцінювання нормативів загальної фізичної підготовки спортсменів спортивного клубу “Віват” пройшло успішно!
Цього разу більша кількість дітей впоралась з поставленним завданням і отримала нагрудні значки, а це свідчить про більш якісну підготовку з боку тренерів, що вподальшому допоможе отримувати більш значні досягнення на змаганнях.
Вітаємо наших вихованців з переходом на наступний рівень підготовки та бажаємо рухатись тільки вперед.
Все буде Україна!!!

Чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів та юніорок зі стрибків на подвійному міні-батуті

11 лютого 2026 року в Дніпрі відбувся чемпіонат Дніпропетровської області серед юніорів та юніорок зі стрибків на подвійному міні-батуті.
За результатами цих змагань, формуватиметься збірна команда, яка буде представляти нашу область на чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях, запланованих на кінець поточного місяця.
Розіграли 9 комплектів нагород серед 31 спортсмена, які є вихованцями спортивного клубу “Віват” і поки що єдині на всю Дніпропетровщину змагаються в цій дисципліні. Але ми працюємо в цьому напрямку і плануємо залучати до змагань спортсменів з інших клубів нашого міста.
На церемонії відкриття чемпіонату була присутня Начальник молоді і спорту Дніпро ОДА — Юлия Скляр , яка привітала всіх зі спортивним святом і надихнула на високі результати.
Всі учасники змагань виконали поставлені завдання, а Ксенія Гальченко виконала норматив КМС.
Вітаємо спортсменів і тренерів з вдалим виступом, та бажаємо гідно представити Дніпропетровщину на майбутньому чемпіонаті України та Всеукраїнських змаганнях.
Щирі слова вдячності захисникам за можливість рухатись вперед та розвивати спорт в Дніпропетровській області.

Адміністратор

+380 (73) 173 68 19




Рейтинг блогов

Рейтинг блогов

Участник ePochta Blog Rating