Связаться
Архивы
Свежие комментарии

Чемпіонат України зі стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті

9-11 грудня 2022 року у Києві відбувся Чемпіонат України серед дорослих, а також серед юнаків та дівчат зі стрибків на акробатичній доріжці та стрибків на батуті серед вікових груп.

Спортивний клуб “Віват” та Дніпропетровську область представляли Зінов’єва Анна, Мохова Юлія, Саклаков Дмитро, Павлова Ярослава, Кутова Аліса. Також за нашу область виступали найкращі спортсмени з Кам’янського та Кривого Рогу.

В результаті змагань у “молодшому” Чемпіонаті Кутова Аліса здобула срібну медаль в абсолютному заліку та виконала норматив КМС. Не вистачило однієї десятої до вищого ступеня п’єдесталу. Саклаков Дмитро фінішував у фіналі із п’ятим результатом.

Серед дорослих в особисто-командній першості Мохова Юлія також здобула срібло і разом із рештою членів команди розділили п’єдестал із найкращими спортсменами Чемпіонату.

Вітаємо наших вихованців з гарним виступом та бажаємо подальших перемог та мирного неба над головою! Все буде Україна!